Saturday, June 15th, 2024

Kiedy rusza nowa edycja programu Rolnik Szuka Żony?

Ze względu na pandemię koronawirusa, nieznacznie opóźnił się termin premiery najnowszej, siódmej edycji programu Rolnik Szuka Żony. Termin został już potwierdzony przez producenta programu – pierwszy odcinek nowej serii zostanie wyemitowany 13 września 2020r na kanale TVP1. 

Kim są uczestnicy siódmej edycji programu?

  • Sławomir, lat 34 – samotny rolnik, mieszkający na Wielkopolsce. Uwielbia sport i wszystko co związane z adrenaliną. Ma nadzieje odnaleźć partnerkę o podobnych upodobaniach.
  • Joanna, lat 39 – z wykształcenia ekonomistka, a powrót na wieś i praca na łonie natury to spełnienie jej marzeń. Szuka odpowiedzialnego mężczyzny, który jest gotowy założyć rodzinę.
  • Piotr, lat 31 – z bratem Jakubem (też uczestnikiem programu) prowadzi gospodarstwo. Jest sumienny i pracowity. Jego wymarzona partnerka powinna mieć duże poczucie humoru, kochać wieś i pracę.
  • Jakub, lat 26 – brat Piotra, pracuje razem z nim na wspólnym gospodarstwie. Kocha zwierzęta i marzy o żonie i wielkiej rodzinie, lecz nawet dla niej nie opuści ukochanej wsi. Jego ideałem jest kobieta drobna, delikatnie umalowana, asertywna i cierpliwa.
  • Dawid, lat 29 – pracuje w gospodarstwie wraz z rodzicami. To bardzo pomocny – jak na naczelnika lokalnej OSP przystało – i wrażliwy mężczyzna, poszukujący wesołej, energicznej i wierzącej kobiety.
  • Magdalena, lat 26 – poza pracą na rodzinnym gospodarstwie jej pasją jest kosmetologia. Pełna energii romantyczna, z nieudanym małżeństwem na koncie. Chciałaby założyć własną rodzinę, ale nie przekreśla potencjalnego partnera, który miałby potomstwo z poprzednich relacji.
  • Maciej, lat 31 – prowadzi z tatą ogromne gospodarstwo, oraz kończy pisać doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Uwielbia sport. Chciałby aby partnerka była inteligentna i spontaniczna, jednak wygląd ma również znaczenie dla Macieja – jego ideałem jest szczupła, wesoła brunetka.
  • Józef, lat 66 – zaczął zajmować się rolnictwem dopiero po przejściu na emeryturę. Ma sad, a najbardziej interesuje się hodowlą pszczół. Wdowiec uwielbiający podróżowanie i gotowanie. Jest gotów dla wszelkich poświęceń, jeśli poczuje, że spotkał prawdziwą miłość.
  • Paweł, lat 38 – hoduje piękne, szkockie krowy. Jest introwertykiem, lecz nie unika ludzi. Marzy o wielkim domu i rodzinie. Chciałby znaleźć kobietę w podobnym wieku lub młodszą, z którą mógłby dzielić życie i planować przyszłość.

Do zobaczenia o 21:15, 13 września w telewizyjnej jedynce!

fot. instagram.com/pawelfarmerDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *