Saturday, April 20th, 2024

Jak unieważnić umowę kredytu we frankach

Zadanie nie jest łatwe do wykonania, dlatego aby uzyskać jak najlepsze efekty trzeba skontaktować się z firmą, która oferuje takie usługi. Dla nich unieważnienie umowy kredytowej we frankach oznacza wykonanie bardzo dużej ilości pracy. Tylko wtedy będzie z tego sukces dla nas. Unieważnienie umowy to marzenie wielu osób, które mają kredyty we frankach i nie chcą martwić się o to, co będzie niedługo jak znowu wzrośnie kurs.

Pomoc w unieważnieniu umowy

Pomoc to przede wszystkim sprawdzenie bardzo dokładnie wszystkich zapisów, jakie znajdują się w umowie. Wcale nie jest powiedziane, że nasza umowa kredytowa kwalifikuje się do tego, aby ją unieważnić. To po prostu trzeba będzie dokładnie sprawdzić, a wtedy przekonamy się jak sytuacja wygląda i co w niej da się zrobić abyśmy byli zadowoleni. Na początek warto do nich zadzwonić albo po prostu przesłać do nich swoją umowę kredytową. Oni za darmo zrobią analizę i wtedy wszystkiego, co ważne się dowiemy.  Bez profesjonalnej pomocy nie ma szans, aby unieważnić umowę kredytową we frankach szwajcarskich. 

Ile to kosztuje

Do wyboru mamy różne warianty od tych tanich po droższe. Różnią się tym, że w najtańszym wariancie płacimy firmie, która ma się tym zająć 12% kwoty, jaką odzyskamy. Jeśli wybierzemy wariant najdroższy to wtedy zapłacimy firmie tylko 5% kwoty wypłaconego kredytu. Wszystko trzeba będzie sobie bardzo dokładnie przemyśleć. Chcemy przecież jak najwięcej na tym zyskać, dlatego im wcześniej specjaliści się zajmą naszą sprawą tym lepiej dla nas.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *